Recensie
door
Tsenne Kikke
Over de Jezusfiguur werd reeds veel geschreven - en, geloof me of niet: de meeste verhalen zijn gebaseerd op pure fantasie. Natuurlijk heeft niemand van ons 2.000 jaar geleden geleefd - en, omdat we er niet bij waren, kan men eender welk verhaal, sprookje, of mythe als dé waarheid gaan vertalen én aannemen. Zo dwalen er wereldwijd tientallen 'waarheden' rond en Bernd Kollman tracht met dit werk het koren van het kaf te scheiden.
Hierboven vind je een kort uittreksel. Andere thema's, die in dit boek onder andere worden beschreven, zijn de 'Lijkwade van Turijn' en de 'zweetdoek van Sint-Veronica'. Een idee daarvan hebben we in een nieuwsberichtje verwerkt.
Hier is de link.Zo belicht de auteur in dit boek een 24-tal 'mysteriën'. Welke van dit verhalen bevatten misschien een sprankel waarheid, en welke niet?... Aan jou om het allemaal te lezen.